English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Streets of Doom - návod

Po úvodním intru a bouřlivé noci s Bennym se musíte dostat z chudinské čtvrti. Najděte Bennyho a promluvte si s ním. Dá vám peníze (DOLLAR BILL), za které kupte u Denzela tabletku (PILL), kterou odneste zpět Bennymu. Seberte láhev džinu (BOTTLE OF GIN). Na ulici pak prohlédněte fialový automobil. Chlápkovi pod šňůrou s prádlem dejte džin, dostanete pilku (LITTLE SAW). Na vedlejším domě prozkoumejte zamčený box. Pilkou přeřežte zámek na bráně vedoucí na skládku odpadu. Zkuste prohledat haldu odpadu, ale Ron to odmítne s tím, že holýma rukama to dělat nebude. Tak aspoň vedle seberte kus drátu (WIRE) a prozkoumejte psa. Drát si odložte před branou na skládku.

 

Jděte do vedlejšího zničeného domu, prozkoumejte modré dveře, objevíte gumovou rohožku (RUBBER DOORMAT). Pilkou pak rozřežte mříže, dolů však zatím nemůžete, protože nefunguje světlo. Pilku tady nechte, popadněte rohožku a kus trubky (PIPE). Jděte k zamčenému boxu na domě, pod něj položte gumovou rohožku. Promluvte si s vojáky hlídající východ z chudinské čtvrti. Seberte betonový blok (CONCRETE BLOCK). Tím se vypodložte u stromu, v obrazovce s dírou v zemi. Získáte větev (BRANCH). Větví si sundejte nějaké oblečení ze šňůry (CLOTHES), kde stojí chlápek, kterému jste dali džin. Větví dále prohledejte haldu odpadu, získáte francouzák (SPANNER). Za pomocí francouzáku a trubky vymontujte baterii (BATTERY) z fialového auta.

 

Pilkou přeřežte zámek na boxu. S použitím drátu z otevřené rozvodné skříně dobijte baterii. Ve zničeném domě připevněte baterii na přerušený okruh. Nyní můžete sejít do sklepa. Zde ale uniká plyn, takže si z oblečení musíte udělat jednoduchou plynovou masku (MASK). V krabicích objevíte historický počítač (ZX SPECTRUM). Překupník Denzel vám za něj nabídne 900 babek, peníze vám však chce převést na účet, takže budete potřebovat svůj mobil, abyste se dostali na internetové bankovnictví. Ten jste ale někde ztratili. Promluvte si o tom s Bennym. Prohledejte popelnice v obrazovce, kde jste začínali, telefon (MOBILE PHONE) je na světě. Realizujte obchod s Denzelem. Penězi podplaťte vojáky hlídající východ.

 

Jděte do bytu Alice. Ta vás pořádně seřve, nejenže jdete o dvě hodiny pozdě, páchnete jak starý alkoholik a vypadáte jako byste přespali v chlívku mezi prasaty. Alice o vás ztratila veškeré iluze, dá to ještě hodně práce vše napravit. No nic, jedna vám dala košem, takže vás nenapadne nic lepšího, než se vypravit směrem k místnímu bordelu. Lehká ženština opřená o kandelábr vám prozradí, že vám je někdo v patách. Jděte do gay klubu a po schodech nahoru. Sice byste potřebovali koupel, ale zrovna na tomto místě to nehodláte riskovat. Oslovte chlápka, co zde stojí, chce si trochu zašpásovat, což rázně odmítnete. Jděte ven, na konci ulice vezměte u popelnice nůžky (SCISSORS).

 

Vyrazte do čínské čtvrti, cestou prozkoumejte budku na dobíjení přenosných zařízení. Promluvte si s prvním Číňanem, na kterého narazíte. Moc si ale nepokecáte. Do chrámu vás také nepustí, tak si aspoň prohlédněte krásné květiny rostoucí za brankou. Odložte zde nůžky. U Číňana s masem si kupte klobásu (SAUSAGE). Do bytu Alice stále nemůžete, dokud jí nepřinesete nějaký pořádný dar. Vraťte se tedy do chudinské čtvrti a psovi na skládce dejte alespoň klobásu, snad to přežije. Vezměte si jeho obojek (DOG COLLAR). Promluvte si s Denzelem, který vám do mobilu nahraje překladač čínštiny. Jděte do gay baru a muži v patře dejte obojek. Ten vám za to pohlídá dveře a vy se můžete v klidu osprchovat.

 

S Číňany teď bude jiná řeč. Od prvního si kupte koláček (COOKIE). Během toho se vám vybije mobil, takže si skočte do nabíjecí budky. Pak vám zavolá nějaký starý muž, který se chce s vámi sejít v baru vedle gay klubu. Promluvte si znovu s lehkou ženštinou, dostanete od ní pistoli (PISTOL). Vyzpovídejte starce v baru. Poví vám svůj příběh o vampýrech a nabídne vám pomoc. Vy ale nechcete dál poslouchat tyto bláznivé historky. U vojáků seberte žlutý barel (OLD BARREL), na parkovišti prozkoumejte odpadkový koš, objevíte vazelínu (GREASE). Před chrámem v čínské čtvrti si s vámi promluví zahradník. Někde ztratil přívěšek své paní a rád by ho získal zpět. Promluvte si s lehkou ženštinou, jestli o něčem neví.

 

Pak jděte do baru, dívka, co zde sedí, vám řekne, že ho vzteky hodila do kanálu, když zjistila, že je to bezcenná cetka. U Číňana s masem si řekněte o jeden hák na maso (MEAT HOOK), tím odsuňte poklop na kanálu. Dovnitř se vydejte s vazelínou a barelem. Jděte do vzdálenějších dveří. Mezi širokou průrvu vhoďte barel, na druhé straně namažte páku vazelínou a přepněte ji. Vraťte se do prvních dveří, kde konečně získáte přívěšek (PENDANT), který odneste zahradníkovi. Za odměnu vám dá klíč od zahrady (ORNATE KEY). Zde si nůžkami ustřihněte jednu růži (PRETTY ROSE). Tu odneste Alici. V jejím bytě však naleznete pouze vzkaz, že byla unesena. Máte použít modré auto u baru, které vás doveze na místo setkání.

 

Jděte do chrámu a promluvte si s mnichem. Pomůže vám, pokud složíte zkoušku. Musíte přejít po rozžhavených kamenech. Skočte za Denzelem a nakupte prášky proti bolesti. Teď můžete přejít ohnivý most. Mnich vám řekne, že Denzel vás podvedl, ty prášky neměly žádný účinek. Vše jste tedy dokázali svou vlastní vůlí. Vezměte ochranný krystal (MYSTIC CRYSTAL) a pistoli. Nastupte do auta u baru, které vás zaveze do přístavu. Promluvte si s mužem vpravo. Krystal vás ochrání před nejhorším, začněte utíkat směrem vlevo. Pistolí střelte do fialových barelů, které explodují. V poslední obrazovce přepněte páku, těžký náklad zasype vašeho pronásledovatele.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 12. 2011 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist