English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Bonnie and Clyde (4)
Luxus Software Ost... (22)
Hlášení chyb (42)
Yazzie (2)
Mezi věžemi (5)
Tom Jones a zlatá ... (1)
Coloristic (1)
Dizzy 7 - Crystal ... (6)
Dizzy 1-7 (42)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Strumf - návod

Šmoulu můžete ovládat například klávesami Z, X, Space a Enter. Jděte vpravo a seberte míč (TOY BALL). Míč dejte kocourovi. Vpravo nahoře nad zlatým dolem seberte bleskosvod (LIGHTING ROD) a dejte ho na strom vedle jezera. Nyní se přes jezero dostanete. Na obrazovce se studnou musíte zvednout bránu pomocí kladky. V místnosti s Gargamelem vyskočte nahoru a vpravo seberte velký klíč (BIG KEY). Ten použijte na odemknutí dveří zlatého dolu. Klíč odložte a v dole seberte krumpáč (PICK AXE). S krumpáčem se vraťte ke studni, kterou otevřete. Do studny neskákejte, ještě si nad Gargamelem seberte olejničku (OIL PUMP). Teď už skočte do studny a objevíte se ve vinném sklepě. Odložte si olejničku na sudu s vínem a jděte pokecat se Šmoulou. Vezměte si od něj napodobeninu Šmouly (ST IMITATION), kterou odložte také na sudu.

 

Seberte znovu olejničku a vpravo dole ji použijte, uvedete do chodu mechanismus, který vám umožní dostat se ven. Nezapomeňte si vzít napodobeninu Šmouly a olejničku odložte. Falešného Šmoulu dejte Gragamelovi, který si z něj uvaří chutnou polévku. Teď se vraťte do dolu a narazíte na zamilovaného Šmoulu, který vám dá prezervativ (PRESERVATIV) . S prezervativem se vydejte znovu do vinného sklepa a naplňte ho vodíkem. Vyskočte ven a naplněný prezervativ si odložte. Pokecejte vlevo se Šprýmařem a dostanete od něj dárek v krabici (PRESENT BOX). Ten nikde neodkládejte, protože je trošku výbušný. Odneste ho do dolu a použijte ho na balvan, který vyhodíte do povětří. Vraťte se pro naplněný prezervativ a v dole s ním skočte do otvoru v zemi. Ocitnete se v tajné jeskyni. Zachraňte Taťku Šmoulu, dejte mu balónek, který ho vynese ven. Od Taťky Šmouly dostanete ohřívač (BOILLER). Ten použijte nad vodou a bublina vás vynese nahoru.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 4. 2012 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist