English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Robocop 1-3 (14)
Super Robin Hood (5)
Saboteur 1-2 (42)
COINZ are Mine! (4)
Speccy Quiz (1)
Jam! (1)
Treasure Island Di... (4)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Velký kšeft - návod

Sebral jsem sponku, přišel ke dveřím a použil ji, čímž jsem dveře odemkl. V obýváku jsem se oblékl (užij oblečení), prohlédl kocoura a našel svoji peněženku (vzít). Z kuchyně jsem se dostal do předsíně, kde jsem si poslechl myši (ucho myši) a našel aktovku (vzít). Vrátil jsem se do ložnice, otevřel okno a vylezl na lešení. Po žebříku jsem opatrně slezl níže, prohledal hadr a našel pistoli (vzít). Slezl jsem po žebříku až dolů na ulici. V Aeroflotu jsem použil peněženku a koupil letenku (vzít). Venku jsem použil taxík a přesunul se dál.

 

V restauraci jsem postupně vypil pivo, víno a rum a pak jsem si řekl, že chci jít na záchod (řekni). Odešel jsem do levých dveří a prozkoumal zeď s nápisy. Vrátil jsem se a šel jsem tentokrát do pravých dveří. Řekl jsem heslo (řekni) a vešel dovnitř. Sebral jsem list a zjistil tajné heslo (užij list). Odešel jsem z restaurace (dveře jsou mezi prvním a druhým stolem) a pokračoval do letištní haly, kde jsem ukázal letenku a nastoupil do letadla.

 

Prozkoumal jsem volné křeslo a sebral bankovku. Zahrozil jsem pistolí a dostal se do pilotní kabiny, takže letadlo změnilo směr na Londýn. Vyšel jsem do ulic a použil bankovku na zaplacení metra, do něhož jsem následně vlezl. Před hotelem jsem našel žvýkačku, kterou jsem daroval liftboyovi. Výtah jsem vyjel do 2. patra a u dveří napravo řekl heslo z listu. Vešel jsem do místnosti a šéfovi gangu ukázal aktovku.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 21. 11. 2021 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist