English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Witching Hour (Sam Coupé) - návod

Jdi na rozcestí s dýní, kde zahni dole. Pokecej s Herbertem, vpravo seber magický žebřík (MAGIC LADDER), vlevo kalich (CHALICE) a prohoď pár slov se strážcem. Dojdi do kostela a pokecej s vikářem. Dej mu kalich a ten nevděčník chce ještě opravit zvonici. Jdi tedy tam, seber bibli (BIBLE) a postav žebřík. Přesuň se do krypty, kde tě bude obtěžovat duch. S biblí ti ale neublíží. Seber rýč (SPADE), v kostele odlož bibli a rýč zanes Herbertovi. Od Herberta dostaneš minci (MONEY). Na startu seber koště (BROOMSTICK), v kostele odlož minci a pokračuj přes hřbitov (pozor na ducha) k rozbořenému mostu. Zde použij koště a dostaneš se na druhý břeh řeky. Seber klíč (KEY), pokecej s rytířem a vyskoč na střechu domu.

 

Prozkoumej kouzelnou knihu (SPELL BOOK) a zase ji odlož. S klíčem se vrať přes řeku a odemkni herbertův dům. Najdeš zde maso (MEAT), na které použij červený lektvar (RED POTION). Otrávené maso dej strážci a dostaneš se k zelenému lektvaru (GREEN POTION). Ten použij u bázlivého rytíře a dostaneš trubku (HORN). Vrať se do herbertova domu a vezmi provaz (ROPE), který připevni ve zvonici. Otevře se tajná cesta v kryptě, kam si raději s pomocí bible doneste minci a trubku. Strážci dej minci a dostaneš se až k drakovi, na kterého si přivolej trubkou posilu. Rytíř zneškodní draka a ty seber modrý lektvar (BLUE POTION). Vrať se, vezmi bibli a pokračuj na konec lesa vedle Herbera. Zde použij modrý lektvar. Promluv s démonem a jako správný křesťan ho znič biblí.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 28. 6. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist