English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Yazzie (2)
Mezi věžemi (5)
Tom Jones a zlatá ... (1)
Coloristic (1)
Dizzy 7 - Crystal ... (6)
Dizzy 1-7 (42)
Hero Quest 1-2 (6)
Rick Dangerous 1-2 (20)
Cookie (4)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Zlatý pohár - návod

Voják mě nechtěl pustit dál, a tak jsem ve zbrojnici vzal meč (ZVEDNI MEC) a zabil ho (POUZIJ MEC; POLOZ MEC). Šel jsem směrem k hradu, ve skladu vzal sekyru (ZVEDNI SEKYRU) a pokácel nedaleký strom (POUZIJ SEKYRU; POLOZ SEKYRU). Vzal jsem spadlý klíč (ZVEDNI KLIC) a otevřel s ním bránu (POUZIJ KLIC; POLOZ KLIC).

 

Komoří měl velký hlad, a tak jsem šel do komory, vzal nůž (ZVEDNI NUZ) a v kuchyni ukrojil krajíc chleba (POUZIJ NUZ; POLOZ NUZ; ZVEDNI KRAJIC). Dal jsem mu ho (POLOZ KRAJIC) a pustil mě dál. V hlavním sále jsem ale našel žíznivého krále, a tak jsem na hradním smetišti vzal kliku od rumpálu (ZVEDNI KLIKU) a spravil s ní studnu (POUZIJ KLIKU; POLOZ KLIKU). Nabral jsem plný okov vody (POUZIJ OKOV; ZVEDNI OKOV) a donesl ho králi (POLOZ OKOV).

 

Vydal jsem se přes terasu a našel dalšího žíznivého člověka - strážník hlídal vchod do hladomorny. Vydal jsem se do banky, vykradl ji (ZVEDNI MESEC), šel do hostince, kde jsem zaplatil (POLOZ MESEC) a odnesl si láhev whisky (ZVEDNI LAHEV). Tu jsem dal strážníkovi, který usnul (POLOZ LAHEV). V hladomorně jsem našel čaroděje v okovech. Ve věži jsem tedy vzal kleště (ZVEDNI KLESTE) a čaroděje osvobodil (POUZIJ KLESTE; POLOZ KLESTE). Ten mi za odměnu prozradil heslo - "VINO ZENY ZPEV".

 

S touto informací jsem se vrátil na terasu a poté vešel do královské pokladnice, kde byla zavřená truhla. Otevřel jsem jí s pomocí hesla (ZVEDNI POHAR; VINO ZENY ZPEV) a vzal zlatý pohár, po kterém jsem tak toužil (ZVEDNI POHAR). Vydal jsem se k bráně, u které jsem začal - ta již byla otevřená, a tak jsem vešel do přístavu a nalodil se na svojí loď.

 

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 10. 2. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist