English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Spolupráce na tvorbě tohoto webu

Jak jste si zajisté všimli, na tomto webu se nachází několik her, u kterých chybí popisky. Pokud některý z těchto titulů patří mezi vaše oblíbené a máte o něm nějaké informace, můžete se pokusit sestavit stručné info, které pak zašlete na můj e-mail a já ho na těchto stránkách zveřejním. Takto vytvořený popisek by měl mít rozsah 200 slov, pokud bude delší, tak to vůbec nebude na škodu. Jestli chcete, aby se vaše jméno (přezdívka) objevilo pod popisem, tak ho nezapomeňte uvést. To co jsem zde napsal, neplatí pouze pro „nedodělané“ tituly, recenze (popřípadě i návody) můžete zasílat na libovolnou ZX hru, jedinou podmínkou je, aby se popisek (návod) na stránkách ještě nenacházel. Pochopitelně zato nečekejte nějakou peněžní odměnu, neboť mi z provozování tohoto webu neplynou žádné finance, vše dělám jen jako koníčka.

 

Dále mi také můžete zasílat naskenované materiály (recenze, návody, cheate, kódy) z různých časopisů (BIT, ZX-magazín, FIFO), z kterých bych mohl čerpat informace k dalším titulům. Vždy ale nezapomeňte uvést název, číslo a ročník časopisu, ze kterého materiály pocházejí. Také při skenování používejte nějaký OCR software, aby materiály byly ve formě textu, nikoliv obrázků. Chci se totiž vyvarovat toho, že se mi e-mailová schránka zahltí megabytovými předlohami . Když už přeci jenom budete chtít poslat (v nejvyšší nouzi) nějaký obrázek, tak se snažte, aby byl zkomprimován do formátu GIF, PNG nebo JPG.

 

Pokud se vám tento web líbí (ohlasy jsou zatím převážně kladné), dejte o něm vědět všem přátelům a známým. Čím víc lidí se o něm dozví, tím víc příspěvků mi bude chodit. Čím víc příspěvků od vás čtenářů a fanoušků ZX Spectra přijde, o to více obsáhlejší a kvalitnější tyto stránky budou, což bude jenom dobře.

 

Publikováno: 15. 3. 2002 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist